Polityka prywatności

Adres naszej strony internetowej to: https://kursy.strefapsychologiisportu.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Zbieramy dane potrzebne do realizacji zamówienia: adres e-mail, imię, nazwisko, dane potrzebne do wystawienia faktury.

RODO Administratorem Twoich danych osobowych jest Magdalena Kaczmarek prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą Strefa Psychologii Sportu – Magdalena Kaczmarek z siedzibą w Poznaniu, ul. Folwarczna 27a/1, kod 61-064.

Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług drogą elektroniczną oraz realizacji zamówień, jak również w celu komunikacji związanej z wydarzeniami, nowościami Strefy Psychologii Sportu oraz wysyłania do Ciebie treści marketingowych przez Strefa Psychologii Sportu – Magdalena Kaczmarek.

To ważne: Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych (informacji o zakresie i celu przetwarzania Twoich danych osobowych), ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo do bycia zapomnianym, czyli do trwałego usunięcia danych.

Dziękujemy, że jesteś z nami i do zobaczenia wkrótce na www.StrefaPsychologiiSportu.pl

Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Copyright © 2019 kursy.strefapsychologiisportu.pl